Fiziniai pratimai

Fiziniai pratimai – tai aktyvūs pačio paciento atliekami sąmoningi, saugūs, nuosekliai ir laipsniškai dozuojami judesiai, kurie skiriami su tikslu koreguoti ar atstatyti prarastas arba sutrikusias judėjimo funkcijas bei naudojami lavinti fizines ypatybes bei sporto šakai ar laisvalaikio veiklai reikalingus judėjimo įgūdžius.

Manualinė terapija

Manualinė terapija - tai su kineziterapeuto rankų ir specialių priemonių pagalba atliekami judesiai, skirti atstatyti sąnarių, nervų bei minkštųjų audinių sutrikimus. Manualinė terapija dažnai naudojama po sąnarių imobilizacijos įvykus kaulų lūžiams ar esant raiščių bei sausgyslių pažeidimams. 

Elektroterapija

Elektroterapija - tai elektros srovės naudojimas gydymo tikslais siekiant aktyvinti audinių kraujotaką, mažinti audinių edemą, malšinti skausmą, atstatyti nervų sistemos sutrikimus bei lavinti raumenų funkcines sąvybes (jėgą ar ištvermę). Taip pat elektros srovė yra naudojama vaistinių preparatų "įvedimui" į audinius.

Sporto kineziterapija

Sporto kineziterapija - tai konsultacijos saugaus fizinio aktyvumo klausimais bei gydymas taikant sporto šakai pritaikytas reabilitacijos ir treniravimo programas, sportinių traumų prevencijos priemones, grąžinant optimalią organizmo funkciją po patirtų traumų siekiant pilnaverčio grįžimo į buvusį fizinio aktyvumo lygį. 

Stuburas

Kineziterapija esant ūmiam ir lėtiniam viršutinės ir apatinės nugaros dalies nugaros skausmui dėl tarpslankstelinio disko pažeidimo, nervo kompresijos esant skausmo plitimui į koją bei esant lokaliam nugaros raumenų skausmui.

Peties sąnarys

Kineziterapija po peties sąnario operacijų, po ūmaus peties sąnario išnirimo, po raktikaulio traumos, po sausgyslių patempimo, esant rotatorių manžetės sausgyslių degeneraciniams pažeidimams, lėtiniam peties nestabilimui (pasikartojantys panirimai), esant peties kapsulitui.

Alkūnės sąnarys

Kineziterapija esant alkūnės skausmui ir funkcijos sutrikimui po alkūnės sąnario operacijų bei esant lėtiniams alkūnės skausmams dėl lateralinio (tenisininko) ar medialinio (golfo žaidėjo) epikondilitų.

Klubo sąnarys

Kineziterapija po klubo sąnario endoprotezavimo bei artroskopinių klubo sąnario operacijų, esant klubo skausmui ir judesių sutrikimams dėl degenracinių klubo sąnario problemų, esant klubo sąnario ankštumui.

Kelio sąnarys

Kineziterapija po kelio sąnario endoprotezavimo ar artroskopinių kelio sąnario operacijų, esant priekinio kryžminio, šoninių raiščių bei girnelės raiščių traumoms, esant meniskų bei kelio sąnario kremzlės pažeidimams (chondromaliacijai) bei kelio sąnario artrozei.

Čiurnos sąnarys

Kineziterapija po čiurnos raiščių patempimo, esant lėtiniam skausmui dėl plantarinio fascijito, Achilo sausgyslės tendinopatijos ar po Achilo sausgyslės operacijų, po čiurnos raiščių ir kremzlės rekonstrukcinių artroskopinių operacijos, po čiurnos osteotomijos.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram